Фабрика трговија на големо евтини Децата училиште девојка Ранец за основно училиште

Краток опис:

Size: 37x17x43cm Material: 100%polyester Structure: One big main pocket  one front zipper pocket Two side mesh pockets


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 500
 • Набавка Способност: 200.000 / ЕЕЗ
 • детали за производот

  Тагови производ

  Големина: 37x17x43cm

  Материјал: 100% полиестер

  Структура:
  Една голема главната џеб 

  џеб патент еден фронт
  Две страна мрежести џебови

  HTB1Tv23boz.BuNjt_bXq6AQmpXaG.jpg_.webp


 • : Претходна
 • Следно:

 • Поврзани производи